Premiery motoryzacyjne

Premiery motoryzacyjne w Drive-Position

eventy i premiery warszawa, centrum eventowe

Idealne miejsce na premierę produktu z branży motoryzacyjnej

Drive-Position – z racji swojego charakteru, to idealnie miejsce na wszystkie premiery związane z branżą motoryzacyjną.
Na naszym terenie debiutowały przed prasą lub klientami najnowsze modele samochodów oraz projektów i produktów związanych z rynkiem automotive.
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji premier produktów lub marek.
Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie oraz – jako jedyni w Warszawie, dysponujemy tak szerokim zapleczem, które urozmaici Waszą imprezę.
eventy dla firm warszawa, imprezy integracyjne, przestrzeń do premier i prezentacji

Kompleksowa obsługa eventowa i atrakcje naszych torów

Oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych i przestrzeni eventowej wewnątrz obiektu, dysponujemy  kompleksowo wyposażoną przestrzenią eventową na zewnątrz.
Mamy własny catering, który sprawdził się w wielu okolicznościach. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalny serwis foto / wideo realizowany przez fotografów od lat związanych z branżą motoryzacyjną.
Atrakcje naszego toru off-road i najbardziej znanego w Warszawie toru kartingowego, będą wyjątkowym urozmaiceniem każdej imprezy i pozostawią Państwa event na długo w pamięci uczestników.
premiery i prezentacje eventy dla firm warszawa

Centrum eventowe w niedalekiej odległości od centrum Warszawy

Drive-Position znajduje się w niedalekom sąsiedztwie obwodnicy Warszawy. Dojazd do nas ze ścisłego centrym miasta zajmuje średnio ok 15 minut.
Obiekt dysponuje także parkingiem na kilkadziesiąt samochodów – w tym także autobusów, a nasza ekipa to zespół najbardziej doświadczonych specjalistów w kraju, mających na koncie współprace z wieloma markami – nie rzadko o światowym zasięgu.

Klienci Drive-Position są naszą najlepszą wizytówką

Nasz potencjał doceniła niezliczona ilość marek – nierzadko o światowym zasięgu.
Organizowaliśmy i organizujemy imprezy o różnym charakterze – czasami skrajnie się różniącym, niemniej nasze doświadczenie i modułowa oferta jaką możemy zaproponować, pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia oraz posiadać dziesiątki oddanych, stałych klientów.
Premiery produktów i usług, prezentacje, szkolenia, konferencje, eventy prasowe, imprezy integracyjne, szkolenia techniczne, spotkania dealerskie, imprezy okolicznościowe dla firm i nie tylko, to specjalność Drive-Position.