Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm

eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Motywowanie, zwiększanie wydajności i team-building poprzez wyjątkowe scenariusze aktywności

Szkolenie off-road połączone z jazdą w terenie i realizacją wielu ciekawych i angażujących scenariuszy.  Rywalizacja zespołowa lub indywidualna na torze kartingowym, w formule pucharu lub innej, stworzonej specjalnie dla Was.
Zawody drużynowe na quadach lub buggy. Konkursy, quizy i niezliczona ilość pomysłów łączących wszystkie nasze atrakcje, to idealna propozycja na imprezę integracyjną w Warszawie.
imprezy integracyjne dla firm warszawa

Doświadczenie i znajomość zapotrzebowań firm w zakresie imprez integracyjnych i eventów

Firmowe imprezy integracyjne są świetnym sposobem nie tylko na zmotywowanie pracowników, podkreślenie wartości firmy oraz tego jak poważnie traktuje relacje z zespołem jaki ją tworzy. Budowanie pozytywnych odniesień w zespołach, zmniejszenie dystansu między pracownikami na różnych stanowiskach, zawiązywanie więzi, lepsze poznanie się i cała masa pozytywnych, niezapomnianych emocji jakie niesie za sobą uczestnictwo w naszych imprezach, to wyjątkowe atuty Drive-Position.
imprezy dla firm warszawa

Kompleksowe zaplecze eventowe i wyjątkowe atrakcje

Jesteśmy jedynym obiektem w Warszawie, który jest w stanie zapewnić Waszej firmie tak kompleksowy zakres imprezy integracyjnej o atrakcyjnym, motoryzacyjnym charakterze. Dysponujemy dużą, ergonomiczną i nowocześnie wyposażoną przestrzenią eventową wewnątrz naszego obiektu. Posiadamy także przeszło 4000 metrów kwadratowych przestrzeni eventowej outdoor. Mamy namioty, poduszki, fotele, stoliki i inne atrybuty naszego własnego zaplecza eventowego. Na miejscu dysponujemy cateringiem i jesteśmy w stanie dostosować się do każdych wymagań, potrzeb i budżetów.
imprezy dla firm warszawa

Nowoczesne i nieszablonowe podejście do budowy więzi i wizerunku

Nasze eventy na długo pozostają w pamięci pracowników, tym samym kreując pozytywny wizerunek firmy. Imprezy Drive-Position nie przypominają sztywnych bankietów organizowanych w salach konferencyjnych, na które pracownicy chodzą z przymusu. Zamiast szablonowych rozwiązań, wszystkich zaskoczą niecodzienne atrakcje oraz interakcja podczas aktywności prowadzonych przez jedną z najbardziej doświadczonych ekip animatorskich w Polsce.

Klienci Drive-Position są naszą najlepszą wizytówką

Nasz potencjał doceniła niezliczona ilość marek – nierzadko o światowym zasięgu.
Organizowaliśmy i organizujemy imprezy o różnym charakterze – czasami skrajnie się różniącym, niemniej nasze doświadczenie i modułowa oferta jaką możemy zaproponować, pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia oraz posiadać dziesiątki oddanych, stałych klientów.
Premiery produktów i usług, prezentacje, szkolenia, konferencje, eventy prasowe, imprezy integracyjne, szkolenia techniczne, spotkania dealerskie, imprezy okolicznościowe dla firm i nie tylko, to specjalność Drive-Position.