Imprezy okolicznościowe

Organizacja imprez okolicznościowych

eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Sprawdzone miejsce na imprezę firmową

Proponujemy Państwu wyjątkową przestrzeń i dziesiątki sprawdzonych, atrakcyjnych scenariuszy które uczynią wyjątkową każdą imprezę firmową.
Bez znaczenia czy to jubileusz marki, rocznica wprowadzenia produktu lub usługi, ważne wydarzenie z życia zespołu czy jakakolwiek inna okazja – połączenie każdej imprezy z przestrzenią i atrakcjami Drive-Position spowoduje, że Wasza impreza lub event firmowy na długo pozostanie w pamięci, skutecznie budując i wzmacniając relacje wewnątrz firmy.
imprezy integracyjne warszawa

Tor kartingowy i jazdy off-road

Do Państwa dyspozycji oddajemy największy tor kartingowy w Warszawie, z nową flotą gokartów oraz nowoczesnym pomiarem czasu.
Wyjątkową atrakcją jest nasz tor off-road, na którym można spróbować swoich sił w profesjonalnie przygotowanych, potężnych samochodach terenowych i quadach.
Mamy przygotowanych kilkadziesiąt gotowych scenariuszy zabaw i aktywności. 
Jeżlei nie mają Państwo sformułowanego pomysłu na imprezę, nasi specjaliści przygotują scenariusz wydarzenia, zaproponują animacje lub gry teambuildingowe – wszystko w zależności od Państwa wymagań i potrzeb.
szkolenia, konferencje i prezentacje w warszawie

Sale konferencyjne, catering i strefa eventowa w obiekcie

Nasz obiekt dysponuje nowocześnie wyposażoną, dużą przestrzenią wypoczynkową pod dachem, salami konferencyjnymi, zapleczem socjalnym i cateringiem, który możemy dostosować do każdych potrzeb i budżetów.
Mamy przeszło 4000 metrów kwadratowych przestrzeni eventowej na zewnątrz, z kompletnym wyposażeniem imprezowo / cateringowym.
Nasz obiekt dysponuje także parkingiem na kilkadziesiąt samochodów – w tym także autobusów, a dojazd ze ścisłego centrum warszawy zajmuje około 15 minut.

Klienci Drive-Position są naszą najlepszą wizytówką

Nasz potencjał doceniła niezliczona ilość marek – nierzadko o światowym zasięgu.
Organizowaliśmy i organizujemy imprezy o różnym charakterze – czasami skrajnie się różniącym, niemniej nasze doświadczenie i modułowa oferta jaką możemy zaproponować, pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia oraz posiadać dziesiątki oddanych, stałych klientów.
Premiery produktów i usług, prezentacje, szkolenia, konferencje, eventy prasowe, imprezy integracyjne, szkolenia techniczne, spotkania dealerskie, imprezy okolicznościowe dla firm i nie tylko, to specjalność Drive-Position.