Eventy dla firm

Eventy i imprezy firmowe w Warszawie

eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Drive-Position specjalizuje się w tworzeniu i realizacji wszelkiego typu eventów dla firm.

Korzyści z organizacji imprez firmowych w Drive-Position są ogromne.
Stwarzamy atrakcyjne warunki by wartości Państwa firmy, produkty i marka, zapadały głęboko w pamięć Waszych klientów lub pracowników i kojarzyły się więcej niż pozytywnie.
Zaplanowany i zrealizowany przez Drive-Position event może znacznie zwiększyć nie tylko świadomość marki czy zmobilizować ekipę firmową do wydajniejszej pracy ale
– przede wszystkim, może spowodować znaczny wzrost sprzedaży danej usługi lub określonego produktu.
eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Zaplecze eventowe outdoor i wyjątkowe atrakcje

Jako nieliczni w Polsce i jako jedyni w Warszawie, dysonujemy tak szerokim, własnym zapleczem, obejmującym nowoczesny tor kartingowy z nowoczesnym pomiarem czasu i flotą nowych pojazdów, tor off-road z profesjonalnie przerobionymi pojazdami terenowymi, quadami, motocyklami, kompletnym sprzętem i ekipą, która w sprawdzony i bezpieczny sposób zrealizuje zaplanowany scenariusz imprezy.
Dysponujemy także 4000 metrową przestrzenią eventową outdoor, z kompleksowym wyposażeniem. Mamy niezliczone ilości scenariuszy imprez, własny catering oraz najbardziej doświadczoną ekipę animatorską w Polsce.
eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Sale konferencyjne, catering i strefa eventowa w obiekcie

 Zaprojektowaliśmy dla Państwa nowoczesną przestrzeń eventową w naszym budynku. Znajdziecie tam, bogato i pomysłowo wyposażoną strefę wypoczynku razem z zapleczem socjalnym, recepcję oraz profesjonalnie wyposażone salami konferencyjnymi.
Jesteśmy idealną przestrzenią na organizację eventu firmowego dla branży związanej z motoryzacją i nie tylko
– ale bowiem nasze atrakcje, są atrakcyjnym i pożądanym urozmaiceniem każdego rodzaju imprezy.

Klienci Drive-Position są naszą najlepszą wizytówką

Nasz potencjał doceniła niezliczona ilość marek – nierzadko o światowym zasięgu.
Organizowaliśmy i organizujemy imprezy o różnym charakterze – czasami skrajnie się różniącym, niemniej nasze doświadczenie i modułowa oferta jaką możemy zaproponować, pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia oraz posiadać dziesiątki oddanych, stałych klientów.
Premiery produktów i usług, prezentacje, szkolenia, konferencje, eventy prasowe, imprezy integracyjne, szkolenia techniczne, spotkania dealerskie, imprezy okolicznościowe dla firm i nie tylko, to specjalność Drive-Position.