Konferencje, szkolenia, prezentacje

Konferencje, szkolenia i prezentacje w Warszawie

imprezy konferencje i szkolenia dla firm warszawa

Centrum konferencyjne z kompleksowym zapleczem

Dysponujemy nowoczesnym centrum konferencyjnym z kompletnie wyposażonymi salami, monitorami, wyświetlaczami, atrakcyjną strefą wypoczynkową oraz pełnym zapleczem socjalnym. To idealnie miejsce na zorganizowanie szkolenia, prezentacji lub konferencji w Warszawie. Nasz obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy, 10 min od ścisłego centrum Warszawy.
eventy dla firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne warszawa

Wyjątkowe atrakcje przełamujące schemat

Wielkim atutem organizacji konferencji branżowej, szkolenia lub spotkania z prasą w Drive-Position, są dodatkowe atrakcje jakimi dysponuje nasz obiekt.
Najbardziej znany w Warszawie tor gokartowy z flotą nowych pojazdów i najnowocześniejszym pomiarem czasu lub tor off-road z profesjonalnie przerobioną flotą samochodów terenowych są do dyzpozycji naszych klientów.
Takie animacje idealnie urozmaicą merytoryczne spotkanie i pozostawią niezapomniane, pozytywne wrażenie związane bezpośrednio z Państwa firmą lub prezentowaną na konferencji tematyką.
szkolenia, konferencje i prezentacje w warszawie

Sale konferencyjne, catering i strefa eventowa w obiekcie

Mamy własny catering, który jesteśmy w stanie dostosować do każdych potrzeb i budżetów niezależnie czy będą Państwo potrzebować tylko krótkiej przerwy kawowej z prostymi przegryzkami, lekkiego lunchu czy mamy zadbać o Państwa przez cały dzień, serwując śniadania, przekąski oraz gorące posiłki najwyższej jakości. Scenariusz każdego spotkania przygotowujemy indywidualnie z klientem. Nasza ekipa służy doradztwem dotyczącym sprawdzonych schematów i formuł realizacji takich spotkań.

Klienci Drive-Position są naszą najlepszą wizytówką

Nasz potencjał doceniła niezliczona ilość marek – nierzadko o światowym zasięgu.
Organizowaliśmy i organizujemy imprezy o różnym charakterze – czasami skrajnie się różniącym, niemniej nasze doświadczenie i modułowa oferta jaką możemy zaproponować, pozwala nam skutecznie realizować kolejne zlecenia oraz posiadać dziesiątki oddanych, stałych klientów.
Premiery produktów i usług, prezentacje, szkolenia, konferencje, eventy prasowe, imprezy integracyjne, szkolenia techniczne, spotkania dealerskie, imprezy okolicznościowe dla firm i nie tylko, to specjalność Drive-Position.